Mart 29, 2023

9GAG mp4 indir

9GAG MP4 İndirme Nereden Yapabilirsiniz?

Birçok insan internetten eğlence için zaman geçiriyor ve onlara bilgi verme, eğlenme ve uyarmak gibi birçok faydalı amaçlarla alâka duyan arayüzlere doğru ilerliyor. 9Gag web sitesi, bu web sitelerinden biri olarak kabul edilebilir, çünkü, günlük haberlerden gülünç videolara, güzel resimlerden bıkkın hayvanlara kadar her şeyi barındırıyor. Bilgisayar ve mobil cihazlar arasında senkronize etmek mümkün olsa da, pek çok kişi için bu siteyi MP4 indirmeyi kullanmak olmazsa olmaz hale getirmek büyük bir artıdır. 9GAG MP4 üzerinde indirme konusunda birçok kullanıcının şüpheci olduğunu biliyoruz. Ancak, aslında MP4 indirmeyi gerçekleştirmek o kadar kolay! Aşağıda sizin için bazı kapsamlı yollar sunacağız.

1. Opensubtitles

Opensubtitles, ücretsiz ve kolayca kullanılabilen en popüler 9GAG MP4 indirme web sitesidir. Bu siteyi kullanmak oldukça basittir ve verilen istediğiniz herhangi bir 9GAG videoyu arayıp arama sonuçlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, aramaya bir filtre ekleyerek arama sonuçlarını daraltmanız mümkündür ve tüm sonuçlar kolayca MP4 olarak indirebilirsiniz. Ayrıca, gelişmiş arama ayarları sağlayarak kaliteyle ilgili arama sorguları oluşturabilirsiniz.

2. Keepvid

Keepvid, 9GAG için aynı zamanda popüler bir indirme web sitesidir ve burada arama sonuçlarının dahilinde jenerik 9GAG videoları arayabilir ve bu kaydı MP4 olarak indirebilirsiniz. Siteye bağlanmak çok basittir ve arama sonuçlarını filtrelenmiş bir liste olarak görüntüleyebilirsiniz. Sonuçlar arasından seçmek çok kolay ve videoyu indirmek için aynı sayfayı kullanabilirsiniz.

3. Any Video Converter

Any Video Converter, 9GAG için ücretsiz bir dosya dönüştürme programıdır. Programı kullanarak her hangi bir video formatını (MPEG, AVI, WMV vb.) MP4 nın bir versiyonuna dönüştürebilirsiniz. Video dönüştürmeyi anlamanız için son derece basit bir arayüze sahiptir ve herhangi bir 9GAG video dosyasını seçebilirsiniz ve sonraki adımlarda onu MP4 formatına dönüştürmeniz gerekir. Üstelik bu program yalnızca 9GAG’ik, aynı zamanda diğer popüler arşivler (YouTube, Vimeo vb.) arşivlerindeki videoları dönüştürebilirsiniz.

4. SaveFrom

SaveFrom, birçok popüler arşivi üzerinden MP4 dosyalarının indirilmesini sağlayan ücretsiz ve kolay bir araçtır. Bu araç para kazanmaktan muzdarip değildir, ancak ücretsiz olarak herhangi bir 9GAG videonun URL’sini 6-7 saniyede MP4 formatına hangi kaliteye dönüştürmek için kullanılır. 9GAG videonuzun linkini eklediğinizde, arama sonuçlarını daraltmanız ve sonuçları filtrelenmiş bir şekilde görüntülemeniz için arama ayarları da sağlar.

Sonuç

9GAG MP4 indirmek oldukça kolaydır ve sadece bu konuda sunulan çeşitli araçları kullanmanız gerekmektedir. Örneğin, Opensubtitles ve Keepvid web siteleri tarayıcınız üzerinden 9GAG videolarını aratmanızı ve dilediğiniz kalitede indirmenizi sağlar. Ayrıca, Any Video Converter ve SaveFrom aracını da kullanarak 9GAG MP4’leri kolayca indirebilirsiniz. Eğer bunları denediyseniz ve hala 9GAG MP4 indirme işleminin nasıl gerçekleştiğini bilmiyorsanız, destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir