Mart 29, 2023

facebook video indir

Günümüzde video indirmek oldukça basit bir işlem. Çoğu kişi, belli sosyal medya platformlarındaki videoları kaydetmek ve kendi cihazlarında kendi eğlence hayatını oluşturmak için videoları indirmek zorunda kalıyor. Facebook bunlardan biri ve bu konuda çok talep gösteriyor. Facebook video indirme, Facebook videolarını cihazınıza doğrudan gömmenizi sağlayan bir işlemdir. Bu rehber, size farklı yollarla video indirmenin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vermek üzere tasarlanmıştır.

Neden Facebook Video İndirmek İsterim?

Facebook videolarını indirmek isteyebilirsiniz çünkü şunlar olabilir:

  • Farklı arkadaş grupları arasında paylaşılan oyun videolarını indirmek ve daha sonra tekrar oynayabilmek
  • Aile ve arkadaşlarla paylaşabileceğiniz sevimli evcil hayvan, çocuk hatırası videoları kaydetmek
  • Kısa veya uzun videoların sonsuz bir koleksiyonuna sahip olmak
  • İnternet erişiminin olmadığı yerlere evde izleyebileceğiniz Facebook videolarını taşımak.

Facebook Video Kaydetme Haritaları

Facebook’taki bazı durumlarda, videoların arka planda arşivlenmesini sağlamak için kullanılan iki farklı kaydeder aracı vardır. Bunlar, online yardımcı programlar ve mobil uygulamalardır. Her iki yöntem de, istediğiniz herhangi bir sayfayı denemek için ücretsiz ve daha hızlı çözümler sunmayı amaçlar. Ayrıca, bilgisayarınızda özel bir yazılımla Facebook videolarını kaydetme fırsatının olması oldukça çekici bir seçenektir.

Online Yardımcı Programlar

Öncelikle, siteden Facebook video indirmek için çeşitli reklam desteklenen online yardımcı programlar kullanabilirsiniz. Bu tür programlar, kullanıcıların diğer programlar veya yazılımlar kurmadan sadece tek başına siteden video indirmelerine olanak tanır. Örneğin, KeepVid, SaveFrom.net, Savevideo.org, Clipconverter gibi online yardımcı programlar kullanıcıların yaşadıkları engelleri ortadan kaldırmak için kullanışlıdır.

Mobil Uygulamalar

Birçok insan, çoğu durumda web tarayıcılarından bilet paylaşımı websayfalarının avantajlarının dışında, uygulama indirmeyi tercih ediyor. Mobil uygulama mağazaları, kullanıcıların online yardımcı programlardan daha gerçek zamanlı yeni özellikleri barındırabilecek ve tüm popüler işletim sistemlerinde kullanabilecek birçok video indirme uygulamasına sahiptir. Video Downloader For Facebook ve Videorrun uygulamalarına bir bakın.

Bilgisayar Yazılımları

Aradığınız özelliklere sahip bir video indirme uygulaması istiyorsanız, her türlü sistemde çalışmasının ötesine geçebilen özel olarak tasarlanmış yazılımlar da kullanabilirsiniz. Video Download Capture, online ve offline ortamlardaki videoların kolayca indirilmesine, derlenmesine, tekrarlanmasına ve düzenlenmesine olanak tanıyan şahane bir yazılımdır. Ayrıca, tüm popüler web sitelerinden, dahil olmak üzere Facebook’dan daha hızlı, kaydedilebilir bir video indirme performansı sunar.

Sonuç

Facebook videolarını indirmek için yukarıda listelenen seçenekleri deneyerek, arzu ettiklerinizi başarıyla elde edebilirsiniz. Son olarak, online yardımcı programlar, mobil uygulamalar ve bilgisayar yazılımlarının hepsi sizin için en sevdiğiniz videoyu daha kolay bir şekilde indirmenize yardımcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir