Mart 29, 2023

flickr video indir

Bir görüntü paylaşma web sitesi olan Flickr, bazı kullanıcılarına ücretsiz olarak dünyanın her yerinden eşsiz görüntü ve videolar için enricör paylaşma seçeneğine sahiptir. İnternet ortamında bir sürü gönderiyi aratabilirsiniz. Ancak, tek tek indirmek istediğiniz görüntü veya video çalışmalarını indirmek çok zahmetli olabilir.

Nasıl videoları indirebilirim?

Bir videonun Flickr üzerine yüklenmesi son derece basit. Ancak, bu görüntüleri ve videoları bilgisayarınıza kaydetmek çok daha zor. Yukarıda belirtildiği gibi, birkaç tane indirmek her zaman masraflı bir seçenektir. Ancak, internet ortamında, aradığınız videoları ve görüntüleri tek bir tıklamayla kolayca ve hiç bir masraf olmaksızın indirebilirsiniz.

Flickr Video İndirme İçin Uygulamalar

Flickr videolarını çeşitli araçlar yardımıyla indirmenin en kolay yolu bunu sağlayan bir uygulama indirmektir. İnternet araştırması yaparsanız, çok sayıda işlevsel, ücretsiz uygulama bulabilirsiniz. Birinci ve en önemli sorun, bu konuda yetenekli genişleticilerin ne olduğunun anlaşılmasıdır. Bunlar arasında, programlardan filmlerin indirilmesini sağlayan YouTube Video Downloader, Video Downloader Plus ve Video Grabber gibi önemli isimler vardır.

Folder İndirme Metodu

Bir kaç tanesini düşünebileceğiniz bir diğer kolay yol, folder olarak indirme seçeneğidir. Freeware ve açık kaynaklı programlar çoğu zaman benzersiz ya da birden çok dosyayı bulunduğu klasörde birlikte indirmeye izin verir. Özellikle, birçok dosya kaydediyorsanız, folder olarak indirmenin çok daha kolay olması haklıdır.

URL İndirme

Son olarak, URL indirme şeklinde dosya indirme, bir web tarayıcısı adres satırında veya web tarayıcısı tarafından açılan bir pencerede bulunan URL ‘yi direkt olarak indirmenize izin verir. Bu tekniği kullanmak için, Flickr videoya tıklamanız yeterlidir. Ardından YouTube Video Downloader, Video Downloader Plus veya VideoGrabber gibi programlarda URL ‘yi alabileceğinizi göreceksiniz. Sektördeki dosyaları çalıştırmak veya bilgisayarınıza kaydetmek için gerçekten etkili bir yöntemdir.

Sonuç

Flickr videolarını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, en azından bir veya daha fazla URL indirme metodu ya da ücretsiz veya açık kaynaklı programlar kullanmanız gerekecektir. Dilediğiniz video ve görüntü çalışmalarını kaydetmek için bir uygulama seçebilirsiniz veya bir klasörü tek tıklamayla indirebilirsiniz. İnternette zaman harcamadan görüntüleri ve videoları düşük ölçekli ve ücretli kaydetme seçeneği sunuyoruz. Son olarak, internet ortamında özellerek arama yaparsanız, en iyi arama sonuçlarından birini bulup onu indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir