Mart 29, 2023

ted mp3 indir

TED MP3 İndir

TED (Teknoloji, Eğlence ve Tasarım) konuşmalarını ve konuşmacıların sunularını keşfetmenin en büyük kaynaklarından biridir. Teknolojiyi destekleyen, açıklamaları ile kendini sevdirmeye ve köprü kurmaya çalışan kitlesel olarak da bilinen TED konuşmalarının, aradığınız her şeyi öğrenert. Bununla birlikte, sizler de konuşmaları daha ulaşılabilir hale getirerek indirebilirsiniz. 

İndirdiğiniz TED konuşmalarından oluşan parçalar, arzu ettiğiniz her yerde olmanızı sağlayacaktır. İster arabanızdan dinleyin, isterseniz hareket halindeyken, evdeyken ya da okulda bile. Her şeyi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kontrol edebilirsiniz.

MP3 İndirmek için nasıl yapılır ?

TED konuşmalarını ve konuşmacıların sunumlarını istediğiniz zaman MP3 biçiminde indirebilirsiniz. Bunu yapmak oldukça kolay. İlk olarak, TED konuşmasını arayıp bulmanız gerekir. Bu işlemi TED ortamında gerçekleştirebilirsiniz. TED sitesinde konuşmacı tarafından okunan konuşmalara dair arama kutusu bulunmaktadır. Konuşmacının adını öğrenmek istediğiniz konuları aratarak tam lisan mp3 dosyasını indirebilirsiniz.

TED konuşmalarını kolayca izleyin

TED konuşmalarını istediğiniz zaman izlemek mümkündür. Bunu yapmak için konuşma sayfasını açmanız yeterlidir. Aradığınız konuşma sayfasının üstünde “Konuşmanın Tamamı İndir” butonu göreceksiniz. Bu butonu tıklatarak konuşmayı direkt olarak mp3 dosyası olarak indirebilirsiniz. TED’in YouTube kanalına da bağlanarak konuşmaları herhangi bir cihazda izleyebilirsiniz.

TED MP3 İndirme Yöneticisi

TED konuşmalarını indirmek için kullanabileceğiniz çok sayıda program ve indirme yöneticisi mevcuttur. Bu programlar arasında en popüler olanlar TED Download Manager ve TED Talks Downloader’dır. TED Download Manager üzerinden konuşmaları indirme, düzenleme ve paylaşma gibi pratik işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu program daha önce indirdiğiniz konuşma parçalarını bulmak için arama seçeneğine sahiptir. TED Talks Downloader ise daha özel konuşmalardan kesitler oluşturarak Facebook, Twitter, YouTube vb. platformlar üzerinden paylaşmak için tasarlanmış bir uygulamadır.

TED konuşmaları hem sahip olduğu bilgi zenginliği, hem de insanların bu konuşmaları kolayca indirerek kullanmaları, dijital bilgi paylaşımının dünyada nasıl etkilediğini örnekleyen harika bir ortam. Teknolojiyi destekleyen, açıklamaları ile kendini sevdirmeye ve köprü kurmaya çalışan TED konuşmalarından yararlanmak sizin elinizde. Artık konuşmalarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz har bir alanda tercihe göre MP3 olarak indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir