Mart 29, 2023

tiktok mp4 no watermak indir

TikTok Üzerinden MP4 Video İndirme Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde uygulama mağazalarında en çok indirilen oturum açma sosyal medya uygulamaları arasında ki en önemlilerden biri olan TikTok, özellikleri ve performansı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Uygulamada paylaşım yapmak isteyen kullanıcılar, TikTok’ta rastgele uygulanan watermarklar nedeniyle belirli zorluklar ile karşılaşmaya devam ediyorlar. Fakat burada da bir çözüm olabilmektedir, bu yüzden bu yazıda paylaşımınızdaki MP4 videolarının watermak olmadan nasıl indirilebileceği anlatılacaktır.

TikTok Videosu İndirmek için 1.Adım: Web Sayfasına Giriş Yapmak

TikTok’tan video indirme için bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Tiktok media indirme aracı, aradığınız aracı sunar ve sadece kullanımı son derece basittir. Bu aracın adı MrInsta ve artık web sayfasına giriş yaptığınızı varsayalım. Resimde gördüğünüz gibi, sayfada TikTok URL’sinin yazılmasını okuyabilirsiniz, ekranda bulunan kutuya URL kopyalayıp yapıştıralım.

TikTok Videosu İndirmek İçin 2.Adım: İndir Düğmesine Basarak Video İndirmeyi Başlatmak

Daha sonra İndir düğmesine basmalısınız ve indirme işlemine başlamalısınız. MrInsta, MP4 no-watermark biçiminde oluşturulmuş olan videoyu varsayılan olarak indirme özelliğini ayarlayacaktır. Eğer farklı bir biçim için indirme seçeneği tercih ederseniz (AVI, FLV gibi), MrInsta sayfasındaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

TikTok Videosu İndirmek İçin 3.Adım: Kaydet Düğmesini Kullanarak Video İndirme İşlemini Bitirmek

Videonun tekrar oynatıldığını göreceksiniz ve daha sonra Kaydet düğmesini kullanarak kaydedebilirsiniz. Videoyu beğendiğiniz takdirde, kolayca Facebook, Google+, Instagram, WhatsApp ya da diğer medya paylaşım platformlarına MP4, FLV veya AVI formatında da paylaşabilirsiniz. Ayrıca, eğer izlemekten keyif almak isterseniz, sayfanın en altındaki Video Player bölümünden video oynatıcıyı kullanabilirsiniz.

TikTok Videosu İndirmek İçin 4.Adım : Yer İmlerinde Video İzleme

Eğer belirli bir video çok ama çok güzelse veya izlemekten keyif aldığınız bir video hakkında bilgisi olmayı isterseniz, doğrudan web tarayıcınızda bu videoyu kolayca izleyebilirsiniz, çünkü videonun orijinal sürümünü yer imlerinizde depolayabilirsiniz. Videoyu Mozilla Firefox, Google Chrome ve Opera tarayıcılarından tarayabilirsiniz.

TikTok’tan MP4 Video İndirme Özeti

MrInsta aracını kullanarak, güvenilir, kesintisiz ve parlak bir şekilde TikTok’tan parasız olarak MP4 video indirebilirsiniz. Sadece bir URL’yi kopyalayıp yapıştırmak ve iki adımda bir video indirmek, son derece basit bir süreç olduğundan, kullanımı oldukça kolaydır. TikTok kullanıcılarının bu web sitesinden faydalanabilmeleri için, video içeriğinin hakkı verilmiş olması gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir