Mart 29, 2023

twitter video indir

Twitter Video İndirmek için 6 Adımda Kolay Yollar

Şu anda internet kullanıcılarının Twitter tarafından sunulan sosyal ağ çoklu ortam içerikleri arasında en popüler olanı olarak videosudur. Ancak, içerikleri kaydetme ve geri getirme konusunda kendimizi kısıtlamışsak da, Twitter’tan video indirmek için basit bir yol vardır. Bu makalede, Twitter video indirme pratiklerini sizin için derledik – Twitter video indirme ile ilgili alışık olduğunuz her şeyi düşünerek.

1. Adım: Video Linkini Alın

Herhangi bir Twitter video indirmek istediğinizde, ilk olarak mevcut videonun bağlantısına ihtiyaç duyacaksınız. Bağlantıyı almak için, başka birinin atılmasına izin verilen ve Facebook’da gönderilen herhangi bir atıma bakabilirsiniz. Yazının ve diğer atıma ait detayların solundaki Tweet butonuna tıklayarak atıma ait bağlantıya ulaşabilirsiniz.

2. Adım: Bağlantıyı Kopyalayın

Tweet bağlantısını kopyalamak için, bağlantının URL’sini sağ tuşlamanız ve [Kopyala] bağlantısını seçmeniz yeterlidir. Ardından kopyaladığınız linki kullanarak, başka bir uygulamadan da video indirebilirsiniz.

3. Adım: Video İndirme Uygulaması Bulma ve İndirme

Android ve iOS cihazlar için spesifik uygulamalar yer almaktadır. Her iki platform için de birden fazla uygulama mevcuttur ve bu yüzden bunlar arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Uygulamaları her iki platformda da App Store ve Google Play’den bulabilirsiniz.

4. Adım: Video İndirme Uygulamasını Açın

İndirme uygulamasını açtıktan sonra, tarayıcı simgesine tıklayın ve Tweet atımının bağlantısını girin. Ardından videoyu izlemek ve indirmek için indirme düğmesine tıklayın. Videoyu telefonunuzda ya da tabletinizde izlemeniz durumunda da izleyebilirsiniz.

5. Adım: Video Yerel Belgemize İndirme

Videoyu download ediyorsanız, telefonunuzdaki mevcut bellek alanına indirmek için “ana dizine kaydet” seçeneğini seçmeniz gerekecektir. Video saklamak ve daha sonra başka bir yere taşımak istediğinizde, telefonunuzdan daha önce kaydettiğiniz yere kaydedebilirsiniz.

6. Adım: Videoyu iPhone, iPad veya Mac’e Aktarma ve İndirme

Apple cihazlarınız (iPhone, iPad veya Mac) ile bir çevrimiçi video indirme uygulamasından indirdiğiniz videoları aktarmanıza izin verir. Ve mükemmel bir haber; bilgisayarınızdaki dosya paylaşım platformları tarafından sunulan video indirme uygulamaları, iTunes gibi Apple cihazlarınızı desteklemektedir.

Sonuç

Twitter video indirmeyi deneyimleyebilmek için her zaman daha fazla seçenek vardır. Yalnızca iPhone, iPad ve Mac’ten gelen platformlardan ekran görüntüleri için herhangi bir arama işlemi yapmaya gerek yoktur; bu platformda da rahatlıkla videolarınızı indirebilirsiniz. Twitter videolarını bizim için su gibi akışta tutacağımıza emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir