Mart 29, 2023

vimeo video indir

Vimeo Video İndirmek Neredeyse Çocuk Oyuncağı Gibi!

Günümüzde, ortak veya arkaplan videoları internette aramaktan daha kolay olmayan bir şey yoktur. Bu noktada, çoğu download için kullanılan servisler, daha popüler olanlarına kıyasla daha az bilinir. Ancak, Vimeo platformuna üye olduğumuz takdirde kullanışlı ve pratik bir video indirme aracı sunmaktadır. Peki, Vimeo video indirme nasıl yapılır?

Vimeo Video İndirmeyi Tek Bir Adımla Yapabileceğinizi Biliyor muydunuz?

Vimeo’dan videoları indirmek için, önce bir Vimeo hesabına sahip olmanız vebaşlangıçta size tavsiye edilen herhangi bir içerik parçasını indirmek istediğiniz zaman elde etmeniz gereken her şeyi yerine getirmeniz gerekir. Elde ettiğiniz videonun Vimeo tarafından eklenmesiyle başlayarak, ardından adımlarınızı takip ederek tamamlayacağınız bu kısa rehbere göre videonuzu indirin.

Adım 1: video sayfasına gitmek:

Videonuzun kaynağı olan herhangi bir web sitesi ya da arama motoruna yazılan web sayfasına gidiyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken tek şey var: içinin doğru linkini bulup ilgili video sayfasına gitmek olmalıdır.

Adım 2: Videoyu İzleyin ve Aşağıya Indir’i tıklayın:

Videonun kendisinden sonra, aşağıda “Indirmek için” başlığı altında küçük bir indirme simgesi olacaktır.Basın ve açılacak olan sayfada, hangi ekran boyutunda ve ne çözünürlükte bir dosyayı istediğinizi seçin. Aynı zamanda, çevrimiçi olarak da izleme tercih edebilirsiniz.

Adım 3: İndirmeyi başlatmak:

İndirmeyi başlatmak üzere tıkladığınızda, aşağıda sağ ve sol alttakilerde video formatını seçmeniz gerekecektir. Bir kez seçim yaptıktan sonra, sağ alttaki butona bas. Açılan pencereden dosyanın indirileceği konuma işaret edin ve indirmeye başla düğmesine bastıktan sonra, işlemler otomatik olarak başlatılacaktır.

Adım 4: Videonun oynatımı:

Videonuzu indirdikten sonra, indirme işleminin hızlı olduğundan emin olabilirsiniz.Sol alttaki ekranda, indirme süresinin göz atılması süresi gösterilecektir.Ayrıca, özellikle yüksek çözünürlükler için indirme sürelerinin uzun olacağı aklınızda bulunsun!Uygulamanın kendisi size en uygun video uygulamasını seçebileceğiniz bir seçenek sunmaktadır.Böylece, dilerseniz Windows Media Player, VLC, QuickTime vb. gibi popüler araçların başında seçebilirsiniz.

Sonuç:

Vimeo platformunda en sevdiğimiz videolar yayınlanır ancak hızlıca indirip oynamak pek kolay değildir. Ancak bu sureli rehber bize bu konuda işimize yarayacak olan her şeyi vermiştir. Kiracılar, özellikle küçük işletmeler için güzel bir kaynak teşkil edebilecek ve kolay erişimli Vimeo platformundan video indirmek artık çocuk oyuncağı Gibi kolay!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir