Mart 29, 2023

VK video indir

VK Video İndirme

Birçok insan, internet üzerinden birçok farklı sosyal alanda çeşitli işlemler yapmak için VK kullanıyor. VK çok popüler olan ve son zamanlarda belirginleşen bir sosyal medya ağı. Ortak etkinlikler, fotoğraf paylaşımları ve birçok kişisel veriler paylaşılmaktadır. Ayrıca, kullanıcılar VK sırasında video kaydetme ve indirmeyi de tercih edebilirler. Bu makalede, VK videoları nasıl indirebileceğinize dair ipuçlarını inceleyeceğiz.

Nasıl VK Video Kaydedebilirsiniz?

İlk olarak, VK profilinize giriş yapmanız gerekir. Daha sonra arama kutusunda kaydetmek istediğiniz videonun adını yazın ve tuş enter’a basın. Sonra, senkronize bir liste gösterecektir ve kaydetmek istediğiniz videosu seçebilirsiniz. Artık VK profilinize kaydetmiş olduğunuz videoyu oynatabilirsiniz.

Video İndirmek İçin Ne Gerekiyor?

Videoyu indirmek için birkaç seçenek vardır. Otomatik bir indiriciyi (Google Chrome eklentisi gibi) ya da VK video indirme servisini kullanabilirsiniz. Bu servisler, kaydetmiş olduğunuz dosyayı direkt bilgisayarınıza indirmenizi sağlayacak. Otomatik indirme sitesinden gelen arayüze Baktığınızda, indirmek istediğiniz dosya URL’sini kopyalamanız ve bu URL’yi bir kez otomatik indirme sitesine yapıştırmanız gerektiğini unutmayın.

VK Video İndirme Servisi De Var

Birçok web sitesi, otomatik indiriciden daha hızlı çalışan ve basit olmayan VK Video İndirme Servisler sağlarlar. Bunlar bilgisayarınıza VK video Dosyasını direkt olarak indirmenizi sağlarlar. Servisin arayüzüne baktığınızda, seçim yapmak istediğiniz videonun URL’sini kopyalamamız ve daha sonra bu URL’yi servise yapıştırmamız gerekli. Sonra, İndirmek istediğiniz dosyanın türüne göre resim veya video seçici seçmeniz gerekecek. Daha sonra, VK videoyu başarılı bir şekilde bilgisayarınıza kaydetmiş olacaksınız.

VK Video İndirme & Paylaşma

Ayrıca, başka bir kullanıcının sizin memnun olduğunuz bir VK Video kaydettiğini gördüyseniz, bunu indirmenize yardımcı olacak birden fazla seçenek mevcuttur. İlk olarak, diğer kullanıcı tarafından gönderilen linki kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, sadece kişisel haberleşmenizi kullanmak için kişisel mesajlarınızdan bağlantıyı almanız gerekir. Eğer paylaşan kişi bağlantıyı size göndermeyi önermemişse, diğer bir seçeneğe de başvurabilirsiniz – indirmek istediğiniz videonun url’sini kopyalayıp kullanabileceğiniz otomatik bir indiriciden ya da Gerçek zamanlı bir VK Video İndirme Servisinden biri kullanabilirsiniz.

Sonuç

VK aracılığıyla, internette arama yaparak veya başka kullanıcılarla paylaşım yoluyla popüler video dosyalarını, özellikle bilgisayarınıza buraya indirebilirsiniz. Ancak, videoyu bilgisayarınıza kaydetmek için otomatik bir indirici veya bir gerçek zamanlı VK Video İndirme Servisi kullanmanız gerekecektir. Böylece, VK videolarını nihai olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir