Mart 29, 2023

tiktok mp3 indir

TikTok Mp3 İndirme – Nasıl Yapılır?

Günümüzde çok popüler olan TikTok uygulaması, sadece kullanıcıların kısa videolar paylaşıp takipçi sayılarını arttırmalarıyla değil aynı zamanda paylaştıkları videolarda çalan müzikleri de indirmeleriyle de popüler bir hale gelmiştir. Bu makalede, neler gereklidir ve nasıl yapılacağını anlatacağız TikTok müzik dosyalarını mp3 dönüştürmek için.

Sevdiğiniz O TikTok Müziğini İndirmek İçin Neler Gerekli?

TikTok’taki müzik dosyalarını İndirmek için temel olarak iki şey gereklidir: TikTok müzik dosyasını almak için bir URL gereklidir ve bu URL’yi telefonunuza ya da bir bilgisayara indirmek için bir program gereklidir. TikTok URL’lerini almak için uygulama içinde neredeyse her şeye sahip olmanız gerekecektir.

TikTok Müzik Indirme Programı – Nasıl Çalışır?

İndirme programı TikTok müziklerine URL adreslerini vermenize izin verir, böylece artık müzik dosyalarını Telefonunuzda veya bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Bir Indirme programının şuana kadarki en iyi özelliklerinden biri, çoğu zaman müzik dosyalarınınızı mp3 olarak indirme yeteneğidir. Kimi indirme programları tarafından sunulan diğer özelliklerin arasında, TikTok kullanıcılarının şarkı sözleriyle etiketlenebilmesi de bulunmaktadır.

TikTok İçinden URL Nasıl Alınır?

TikTok içinden URL almak oldukça basit bir işlemdir.

İlk olarak, kendi videolarınızda ya da başka birini izlediğiniz sıradaki videoda hangi şarkı çalıyorsa, videodaki üst kısımdaki simgenin üzerine dokunmalısınız. Ardından, toka tıklanan anahtar simgesine basıp Ana Ekrandaki Yer İmlcersi simgesine basın ve Muzikleriniz Simgesine tıklayın.

Kart ile karşılaşacaksınız, herhangi bir şarkı seçin ve sağ üstteki Share düğmesine basın. Daha sonra, sağ üst köşeden Copy link seçeneğine tıklayın ve işlem tamam.

TikTok’taki Müzik Dosyalarını Dolaylı Olarak İndirmek İçin Neler Gerekli?

Bazen, istediğiniz TikTok şarkısının URL’sini bulamayabilirsiniz. Bir çözüm olarak, size bu url’yi bulmanıza yardımcı olabilecek başka bir indirme yöntemi de vardır, çoğu durumda YouTube kanalına giderek TikTok’taki indirilemeyen müzikleri indirebilirsiniz.

Youtube’daki Tiktok müzikleri varsa, diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan sahnelere giderek müzikleri indirebilirsin. Böylelikle TikTok mp3 dosyalarını dolaylı olarak indirebilirsiniz.

TikTok’taki URL’yi bulmanın en hızlı yolları şu şekilde sıralanabilir: Kullanıcı adını araştır, ana ekrana git, tüm videoları göster ve ardından diğer kullanıcıların paylaşımlarına bak. TikTok’taki müzik dosyalarının hepsi Dolaylı olarak indirilemez.

TikTok’taki Müzik Dosyalarını Nasıl Dilersenizç Dilerseniz Listenize Ekleyebilirsiniz?

TikTok’taki müzikleri dilerseniz listenize eklemeniz veya dikkat çekmeye çalışan arkadaşlarınızın profil fotoğrafını veya videolarının arka planı olarak kullanabilirsiniz.

Tik Tok Müzik sayfasını ziyaret edin ve seçtiğiniz şarkıyı indirmek için artıdaki İndir düğmesine tıklayın. Herman bulabildiğiniz şarkıların tüm özelliklerini ve formatlarını denetleyin ve kesin şarkıyı satın almak için mümkün olduğunda satın alma seçeneğini kullanın.

Sonuç

TikTok’taki müzik dosyalarının nereden alınacağına ve nasıl kullanılacağına dair genel bir dersi vermeye çalıştık. Artık TikTok’taki herhangi bir müziği İndirmek ve Listenize eklemek için ne gerekiyorsa öğrenmiş olursunuz. Emoji kullanarak TikTok’taki videoları p

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir