Mart 29, 2023

twitter mp3 indir


Twitter’dan MP3’e Nasıl İndirilir?

Twitter MP3 indirme, Twitter kullanıcılarının tweetlerinin tweetledikleri müziğe erişmesine ve bunu sadece birkaç tıklama ile daha sonra dinlenmeyi veya kaydetmeyi kolaylaştırmaya olanak sağlar. MP3 indirme işlemi kolay özellikle de YouTube gibi diğer müzik ortamlarıyla kıyaslandığında. Bu yazıda, Twitter’dan nasıl MP3 dosyaları indireceğinizi açıklayacağız. İşte kullanımı kolay ve etkili bir şekilde tweetler aracılığıyla MP3’e nasıl indirebileceğinizi öğrenin.

MP3 İndirme İşlemi için Gerekli Adımlar

1. MP3 indirmek istediğiniz bir tweet bulun. Tweetlerde bulunan medya, bir tweet infografikleri veya diğer medya dosyaları da olabilir.

2. Tweet başlığının altında bulunan saat bilgisinin kenarında gösterilen yuvarlak simgeye tıklayın. Alternatif olarak, simge “Şimdi Oynat” olduğunda, seçim yapmak için mediadaki tweetin üstünde bulunan için tıklayın.

3. MP3 indirme sayfasına yönlendiriliyorsunuz, böylece indirmek istediğiniz tam bir sürümü alabileceksiniz.

4. Sayfamızda “İndir” seçeneğini tıkladıktan sonra MP3 hangi cihaza kaydedileceğini ve hangi dosya formatı seçenekleri, download ismimiz verilir. Bunu sadece bir tıklama ile seçebilirsiniz.

Twitter’dan Araudio’yu Kullanarak MP3 İndirme

Bir diğer alternatif olarak, dijital medyanın URL’sini ArAudio’ya taşımak için Twitter’dan bir MP3 indirebilirsiniz. ArAudio, Twitter’da sunulan medyadan MP3’e dönüştürme ve indirme servisidir.

1. ArAudio sitesine giriş yaptıktan sona spam kontrolünü geçtiğinizde Twitter varsayılan ortamı seçin.

2. Medya ya da tweetin URL’sini ekleyin.

3. URL’yi varsayılan formata dönüştürmek için “Dönüştür” seçeneğini tıklayın. Sonrasında dosyayı indirmek için “Indir” tuşuna basın.

Sonuç

Twitter’dan veya ArAudio aracılığıyla MP3 indirmek oldukça basit. Bu yöndeki her bir işlemden sonra, artık istediğiniz gibi kişisel olarak cep telefonunuza veya tabletlerinize kaydedebilirsiniz. Öyleyse hemen başlayın ve şimdi la yeni çevrimiçi müziği kolayca bulun ve özel olarak MP3 indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir